plac na prodaju Apatin 400m2 443335

type-of-object
Kupusina, Apatin, Somborski put
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #443335
Pregledano: 7
Kategorija: Plac
Više detalja
Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
443335
Kvadratura
400 m2
Cena
30.000 €
Prateći objekti
Put
Cena po m2
75 €
Za sve dalje informacije pozovite021/66-13-357
Pozovite broj i neko od agenata iz Grad nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img-5337
Dejan Pap
L
Agent
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini