plac na prodaju Bačko Gradište 4213m2 564532
Šifra: #564532
Pregledano: 1.392
Kategorija: Plac
Ekskluzivna ponuda
Više detalja
Opis Nekretnine
Predstavljamo Vam fantastičan plac u Bačkom Gradištu. Asfaltni prilaz na plac koji se nalazi u vikend naselju Biserno ostrvo. Direktan izlaz na Mrtvu Tisu. Mogućnost pravljenja dva pontona za uživanje. U blizini plavog mosta i plaže. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.
Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
564532
Kvadratura
4213 m2
Cena
233.390 €
Prateći objekti
Put, Vodovod
Cena po m2
55,4 €

Ivan Đurić
L
Menadžer

NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agentaNovi Sad, Reg.br. 711
Postavite pitanje o nekretnini