plac na prodaju Maradik 1140m2 568475

type-of-object
Banstol, Maradik
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #568475
Pregledano: 7
Kategorija: Plac
Više detalja
single-property-scheme-568475
details

Opis Nekretnine

Fantastičan plac na samo 1 km udaljen od Ruske crkve. Plac je gradjevinski i na njemu je dozvoljena gradnja. Sam plac je idealnog oblika sa fontom od 36m.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
568475
Kvadratura
1140 m2
Cena
45.000 €
Prateći objekti
Put, Struja
Cena po m2
39,47 €
Za sve dalje informacije pozovite021/221-51-00
Pozovite broj i neko od agenata iz Play nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini