plac na prodaju Petrovaradin 608m2 545375

type-of-object
Alibegovac, Petrovaradin
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #545375
Pregledano: 3.785
Kategorija: Plac
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Predstavljamo Vam izvanredan plac na atraktivnoj lokaciji, na Alibegovcu. Tucanik prilaz, od priključaka na placu struja, u neposrednoj blizini se nalaze voda i gas. Odličan potencijal za budućnost. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
545375
Kvadratura
608 m2
Cena
68.880 €
Prateći objekti
Gas, Put, Struja, Vodovod
Cena po m2
113,29 €
Za sve dalje informacije pozovite0212400125
Pozovite broj i neko od agenata iz Prodaja nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini