kuca na prodaju Kać 412m2 550048
Više detalja
Opis Nekretnine
Fenomenalana spratna kuća u Kaću, odlična pozicija same kuće! Kuća je novije gradnje i bez većih ulaganja! Spratna kuća u prizemlju poseduje poslovni prostor. Prvi i drugi sprat su identični po prostorijama i rasporedu, kao dva trosobna stana! Kuća poseduje kolski ulaz, parking mesta ispred kuće kao i objekte u dvorištu iza kuće. Ulica u kojoj se nalazi nekretnina je veoma mirna i osvetljena, a okruženje je prelepo. Za više informacija nas možete kontaktirati!
Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
550048
Kvadratura
412 m2
Cena
184.370 €
Prateći objekti
Bašta, Balkon, Garaže, Ostava, Podrum, Terasa, Parking
Cena po m2
447,5 €
Stanje nekretnine
Novogradnja
Površina placa
450 m2
Tehnička opremljenost
Klima, Struja, Telefon, Vodovod, Internet, Kablovska
Način grejanja
Etažno grejanje/grejno telo

Andrea Tadić
L
Agent

NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agentaNovi Sad, Reg.br. 711
Postavite pitanje o nekretnini