kuca na prodaju Novi Sad 400m2 402467

type-of-object
Telep, Novi Sad
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #402467
Pregledano: 16.372
Kategorija: Kuće
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Odlična kuća, uknjižena, novija gradnja, višenamenska, može da bude hostel, poliklinika ili poslovni objekat. Higijensko ulaganje, miran kraj.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
402467
Kvadratura
400 m2
Cena
515.000 €
Prateći objekti
Podrum, Terasa, Parking
Cena po m2
1.287,5 €
Stanje nekretnine
Standardna
Površina placa
610 m2
Tehnička opremljenost
Klima, Struja, Telefon, Vodovod, Interfon, Internet, Kablovska
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas
Za sve dalje informacije pozovite021/63-22-111
Pozovite broj i neko od agenata iz Stan nekretnina će Vam pomoći
agents
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini