kuca na prodaju Petrovaradin 176m2 449712

type-of-object
Mišeluk, Petrovaradin
Šifra: #449712
Pregledano: 17.360
Kategorija: Kuće
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Odlična kuća novije gradnje (2016. godina). Kuća je spratna, što se rasporeda tiče: - prizemlje: garaža, ostava, hodnik i jednoiposoban stan. - 1. sprat: dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, deganžman, terasa, kupatilo. - 2. sprat: 3.spavaće sobe i kupatilo. - Potkrovlje: kotlovi i prostor za garderobu.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
449712
Kvadratura
176 m2
Cena
362.560 €
Prateći objekti
Balkon, Ostava, Podrum, Terasa, Parking
Cena po m2
2.060 €
Stanje nekretnine
Standardna
Površina placa
450 m2
Tehnička opremljenost
Klima, Struja, Telefon, Vodovod, Interfon, Internet, Kablovska, Video nadzor
Pomagala
Lift
Način grejanja
Etažno grejanje/grejno telo
Grejanje
Gas
Za sve dalje informacije pozovite021/66-22-700
Pozovite broj i neko od agenata iz Win nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini