kuca na prodaju Veternik 600m2 410685

type-of-object
Somborska rampa, Veternik
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #410685
Pregledano: 17.958
Kategorija: Kuće
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Prelep stambeno - poslovni objekat na početku Veternika. Suteren moderno opremljen, restoranska kuhinja. Prizemlje prelepo sređen restoran - picerija. A na prvom spratu i u potkrovlju četvorosoban stan, savršenog rasporeda. Dvorište pravilnog oblika, veliki parking na placu. Lepa terasa ispred objekta, kao i velika terasa na spratu. U ceni je sav nameštaj.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
410685
Kvadratura
600 m2
Cena
1.339.000 €
Prateći objekti
Ostava, Podrum, Terasa, Parking
Cena po m2
2.231,67 €
Stanje nekretnine
Novogradnja
Površina placa
1800 m2
Tehnička opremljenost
Klima, Struja, Telefon, Vodovod, Internet, Kablovska
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas
Za sve dalje informacije pozovite021/425-112
Pozovite broj i neko od agenata iz Royal nekretnina će Vam pomoći
agents
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini