lokal na prodaju Novi Sad 20m2 501112

type-of-object
Centar, Novi Sad
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #501112
Pregledano: 4.769
Kategorija: Lokali
Više detalja
Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
501112
Kvadratura
20 m2
Cena
30.900 €
Cena po m2
1.545 €
Stanje nekretnine
Standardna
Sprat
1 / 4
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas
Za sve dalje informacije pozovite0212400125
Pozovite broj i neko od agenata iz Prodaja nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img-5296
Ivan Đurić
L
Menadžer
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini