lokal na prodaju Novi Sad 10m2 567407

type-of-object
Centar, Novi Sad
Šifra: #567407
Pregledano: 1.670
Kategorija: Lokali
Ekskluzivna ponuda
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Prodaje se lokal u samom centru Novog Sada, smešten u prometnoj ulici sa velikim protokom pešaka. Odlična lokacija pruža idealne uslove za različite vrste delatnosti. Lokal je lako uočljiv, sa dobrom pristupačnošću i velikim potencijalom za razvoj poslovanja. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
567407
Kvadratura
10 m2
Cena
22.280 €
Cena po m2
2.228 €
Stanje nekretnine
Standardna
Način grejanja
Centralno
Za sve dalje informacije pozovite0212400125
Pozovite broj i neko od agenata iz Prodaja nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini