lokal na prodaju Novi Sad 195m2 437088

type-of-object
Sajam, Novi Sad
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #437088
Pregledano: 18.274
Kategorija: Lokali
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Odličan lokal u suterenu u blizini Sajma, pogodan za više delatnosti, trenutno opremljen kao teretana, i prilikom prodaje moguće je preuzeti zakup.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
437088
Kvadratura
195 m2
Cena
298.700 €
Cena po m2
1.531,79 €
Stanje nekretnine
Novogradnja
Tehnička opremljenost
Telefon, Interfon, Internet, Kablovska
Način grejanja
Centralno
Za sve dalje informacije pozovite021/63-22-111
Pozovite broj i neko od agenata iz Stan nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img
Maja Lero
L
Agent
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini