stan na prodaju Beočin 66m2 501436

type-of-object
Centar, Beočin
Šifra: #501436
Pregledano: 5.610
Kategorija: Stanovi
sa PDV-om
Više detalja
single-property-scheme-501436
Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
501436
Kvadratura
66 m2
Cena
104.545 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
1.584,02 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
0 / 5
Gas
Za sve dalje informacije pozovite021/458-665
Pozovite broj i neko od agenata iz Bulevar nekretnina će Vam pomoći
agents
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini