stan na prodaju Beška 55m2 154625

type-of-object
Centar, Beška
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #154625
Pregledano: 7
Kategorija: Stanovi
Više detalja
Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
154625
Kvadratura
55 m2
Cena
190.000 €
Prateći objekti
Ostava, Terasa
Cena po m2
3.454,55 €
Stanje nekretnine
Standardna
Sprat
4 / 7
Gas
Za sve dalje informacije pozovite021/544-624
Pozovite broj i neko od agenata iz Klub nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini