stan na prodaju Novi Sad 46m2 564212

type-of-object
Adice, Novi Sad
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #564212
Pregledano: 2.059
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

U ponudi je moderno opremljen dvosoban stan od 46m², smešten u prizemlju uredne stambene zgrade. Idealan izbor za one koji traže praktičan, odmah useljiv prostor bez dodatnih ulaganja. Stan je u potpunosti namešten, sa kvalitetnim nameštajem i opremom, a posebnu vrednost daje pod obložen pločicama u celom stanu – rešenje koje je izuzetno zahvalno za održavanje i dugotrajno korišćenje. Pametno organizovan prostor obuhvata dnevni boravak, odvojenu spavaću sobu, kuhinju i kupatilo, pružajući maksimalnu funkcionalnost na svakom kvadratu. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
564212
Kvadratura
46 m2
Cena
109.000 €
Prateći objekti
Bazen, Terasa
Cena po m2
2.369,57 €
Stanje nekretnine
Novogradnja
Sprat
0 / 2
Tehnička opremljenost
Klima, Telefon, Interfon, Internet, Kablovska
Pomagala
Rampa za invalidska kolica
Grejanje
Struja
Za sve dalje informacije pozovite021/21-00-690
Pozovite broj i neko od agenata iz One nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini