stan na prodaju Novi Sad 53m2 557298

type-of-object
Bulevar Evrope, Novi Sad
Šifra: #557298
Pregledano: 952
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Predstavljamo vam dvosoban stan u izgradnji, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Evrope. Stan je savršeno projektovan za udoban porodični život, sa dve spavaće sobe, prostranom dnevnom sobom, kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i terasom idealnom za odmor. Zgrada će imati lift, moderan dizajn i biće građena po najvišim standardima kvaliteta. Rok završetka radova je kraj 2026. godine.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
557298
Kvadratura
53 m2
Cena
183.810 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
3.468,11 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
1 / 3
Tehnička opremljenost
Klima, Telefon, Interfon, Internet, Kablovska
Pomagala
Lift
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas
Za sve dalje informacije pozovite021/458-665
Pozovite broj i neko od agenata iz Bulevar nekretnina će Vam pomoći
agents
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini