stan na prodaju Novi Sad 73m2 531701

type-of-object
Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #531701
Pregledano: 10.098
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Odličan duplex u novogradnji sa jednom zanemarujućom kosinom u spavaćoj sobi, redovni prozori. Stan bez ulaganja, održavan. Zgrada se nalazi na samom Bul. patrijarha Pavla, u blizini novog zavoda za hitnu medicinsku pomoć.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
531701
Kvadratura
73 m2
Cena
247.200 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
3.386,3 €
Stanje nekretnine
Novogradnja
Sprat
5 / 5
Tehnička opremljenost
Klima, Telefon, Interfon, Internet, Kablovska, Video nadzor
Pomagala
Lift, Rampa za invalidska kolica
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas
Za sve dalje informacije pozovite021/63-22-111
Pozovite broj i neko od agenata iz Stan nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini