stan na prodaju Novi Sad 108m2 415985

type-of-object
Centar, Novi Sad
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #415985
Pregledano: 32.156
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Uknjižen salonski stan u centru grada. Sastoji se iz 2 nivoa. Mogu da budu 3 stambene jedinice. Odličan za hostel i za poslovni prostor. Vredi videti.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
415985
Kvadratura
108 m2
Cena
233.610 €
Prateći objekti
Ostava, Terasa
Cena po m2
2.163,06 €
Stanje nekretnine
Standardna
Sprat
1 / 2
Tehnička opremljenost
Klima, Telefon, Interfon, Internet, Kablovska
Način grejanja
Centralno
Za sve dalje informacije pozovite021/458-665
Pozovite broj i neko od agenata iz Bulevar nekretnina će Vam pomoći
agents
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini