stan na prodaju Novi Sad 108m2 567505
Više detalja
Opis Nekretnine
Savremeni stambeni objekat na Klisi. Donosi spoj kvalitetne gradnje, funkcionalnog dizajna i mirnog okruženja. U blizini izlaza na auto-put, autobuske stanice kao i svih neophodnih sadržaja za život. Planiran sa pažnjom na detalje, nudi kvalitet, sigurnost i prijatan ambijent za život. Završetak radova predviđen je za polovinu 2027. godine. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.
Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
567505
Kvadratura
108 m2
Cena
166.210 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
1.538,98 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
2 / 2
Tehnička opremljenost
Telefon, Interfon, Internet, Kablovska
Način grejanja
Toplotne pumpe
Grejanje
Gas

NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil AgencijeNovi Sad, Reg.br. 711
Postavite pitanje o nekretnini
Pogledajte slične nekretnine