stan na prodaju Novi Sad 75m2 569353

type-of-object
Liman 2, Novi Sad
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #569353
Pregledano: 35
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Odličan trosoban stan na Limanu 2, smešten na prvom spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan je jugozapadno orijentisan, ulično pozicioniran i izuzetno svetao tokom celog dana.Nekretnina je kompletno renovirana, sa ugrađenom PVC stolarijom, što dodatno doprinosi energetskoj efikasnosti i komforu stanovanja. Raspored prostorija je funkcionalan i maksimalno iskorišćen, sa prostranim dnevnim boravkom, odvojenom kuhinjom i komfornim spavaćim sobama.Stan poseduje i terasu idealnu za odmor, kao i dodatni prostor za odlaganje. Grejanje je centralno, a troškovi su optimalni. U okolini se nalazi sve neophodno za svakodnevni život – škole, vrtići, marketi, pijaca, kao i odlična povezanost sa ostalim delovima grada.Idealan izbor kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
569353
Deo grada
Liman 2
Tip
Stanovi standardni
Sobnost
Trosoban
Kvadratura
75 m2
Cena
224.030 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
2.987,07 €
Stanje nekretnine
Starogradnja
Sprat
1 / 10
Tehnička opremljenost
Klima, Telefon, Interfon, Internet, Kablovska
Pomagala
Lift
Način grejanja
Centralno
Za sve dalje informacije pozovite021/425-112
Pozovite broj i neko od agenata iz Royal nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini