stan na prodaju Novi Sad 60m2 569188

type-of-object
Nova Detelinara, Novi Sad
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #569188
Pregledano: 7
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Na prodaju svetao i funkcionalan dvoiposoban stan na poslednjem spratu, smešten u mirnom i prijatnom delu Nove Detelinare. Stan je izuzetno osvetljen tokom celog dana i orijentisan ka dvorištu, što obezbeđuje dodatni mir i tišinu, daleko od gradske buke. Lokacija je idealna za porodičan život – okružena zelenilom, sa uređenim okruženjem i prijatnom atmosferom. U neposrednoj blizini nalaze se autobuska stajališta, što omogućava odličnu povezanost sa svim delovima grada. Savršen izbor za one koji traže kombinaciju komfora, mira i praktične lokacije. Za više informacija, kontaktirajte naše agente prodaje.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
569188
Kvadratura
60 m2
Cena
175.100 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
2.918,33 €
Stanje nekretnine
Standardna
Sprat
4 / 4
Tehnička opremljenost
Klima, Telefon, Interfon, Internet, Kablovska, Video nadzor
Način grejanja
Centralno
Za sve dalje informacije pozovite021/270-4888
Pozovite broj i neko od agenata iz Exit nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini