stan na prodaju Novi Sad 44m2 569063

type-of-object
Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad
Šifra: #569063
Pregledano: 8
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Na prodaju funkcionalan stan od 44m2 u odlično održavanoj zgradi. Stan se nalazi u kvalitetnoj i urednoj zgradi sa dva lifta, što pruža dodatnu udobnost i i praktičnost za svakodnevni život. Odličnog je rasporeda i maksimalno iskorišćenog prostora, idealan kako za stanovanje, tako i kao investicija!

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
569063
Kvadratura
44 m2
Cena
131.430 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
2.987,05 €
Sprat
1 / 5
Gas
Za sve dalje informacije pozovite021/66-22-700
Pozovite broj i neko od agenata iz Win nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini