stan na prodaju Novi Sad 57m2 555862

type-of-object
Podbara, Novi Sad
Šifra: #555862
Pregledano: 1.785
Kategorija: Stanovi
sa PDV-om
Više detalja
single-property-scheme-555862
details

Opis Nekretnine

Odličan dvoiposoban stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji. Cena sa PDV-om. Zgrada vrhunskog kvaliteta. Za ostale informacije pozovite naše agente.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
555862
Kvadratura
57 m2
Cena
193.400 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
3.392,98 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
1 / 4
Gas
Za sve dalje informacije pozovite0212400125
Pozovite broj i neko od agenata iz Prodaja nekretnina će Vam pomoći
agents
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini