stan na prodaju Petrovaradin 32m2 568948

type-of-object
Mišeluk, Petrovaradin
Šifra: #568948
Pregledano: 7
Kategorija: Stanovi
Više detalja
Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
568948
Kvadratura
32 m2
Cena
94.390 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
2.949,69 €
Stanje nekretnine
Standardna
Sprat
4 / 4
Tehnička opremljenost
Klima, Telefon, Interfon, Internet, Kablovska, Video nadzor
Pomagala
Lift
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas
Za sve dalje informacije pozovite021/662-0001
Pozovite broj i neko od agenata iz Spens nekretnina će Vam pomoći
agents
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini