stan na prodaju Veternik 27m2 568882

type-of-object
Izlaz iz Veternika, Veternik
Šifra: #568882
Pregledano: 8
Kategorija: Stanovi
Više detalja
single-property-scheme-568882
details

Opis Nekretnine

Uskoro useljiv stan u Veterniku. Blizina autobuskog stajališta, marketa i vrtića. slobodan parking oko zgrade. Za više informacija pozovite...

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
568882
Kvadratura
27 m2
Cena
47.280 €
Cena po m2
1.751,11 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
0 / 2
Tehnička opremljenost
Klima, Telefon, Interfon, Internet, Kablovska, Video nadzor
Način grejanja
Toplotne pumpe
Za sve dalje informacije pozovite021/66-13-357
Pozovite broj i neko od agenata iz Grad nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini