stan na prodaju Zlatibor 39m2 422290

type-of-object
Naselje Palisad, Zlatibor
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #422290
Pregledano: 36.842
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Stan na Zlatiboru u centru! Vrhunski kvalitet gradnje. Prodaje se kompletno opremljen nameštajem takođe odličnog kvaliteta. Odličan!

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
422290
Kvadratura
39 m2
Cena
77.250 €
Prateći objekti
Terasa, Parking
Cena po m2
1.980,77 €
Stanje nekretnine
Novogradnja
Sprat
2 / 3
Tehnička opremljenost
Klima, Telefon, Interfon, Internet, Kablovska
Način grejanja
Etažno grejanje/grejno telo
Grejanje
Struja
Za sve dalje informacije pozovite021/221-5555
Pozovite broj i neko od agenata iz King nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img-5283
Igor Lekić
L
Menadžer
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini