stan na prodaju Veternik 107m2 562049
Više detalja

Opis Nekretnine
Predstavljamo vam ekskluzivni kompleks urbanih vila projektovan da odgovori potrebama savremenog života - mirno okruženje, vrhunski materijali i funkcionalni rasporedi. Sistem gradnje, izbor materijala i arhitektonski pristup imaju za cilj da stvore dom koji traje, sa maksimalnim komforom i osećajem privatnosti. Kompleks je zamišljen kao spoj minimalizma, prirodne svetlosti i čistih formi, uz pažljivo planirane zajedničke prostore. Za preciznije informacije pozovite naše agente prodaje.
Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
562049
Kvadratura
107 m2
Cena
224.960 €
Prateći objekti
Ostava, Terasa, Parking
Cena po m2
2.102,43 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
2 / 2
Tehnička opremljenost
Telefon, Interfon, Internet, Kablovska
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas

NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil AgencijeNovi Sad, Reg.br. 711
Postavite pitanje o nekretnini